صندل و دمپایی

صندل و دمپایی در ایران تنوع بسیار بالا داشته و حوزه گسترده ای به شمار میرود.

به انواع مدل های صندل و دمپایی های موجود در بازار و ویترین های فروشگاه ها که توجه میکنیم، میبینیم که تنوع در مدل، سبک و طرح این نوع پاپوش در کشور بسیار زیاد است.

در واقع هر کدام از مدل های صندل، دمپایی، کفش های تابستانی و بندی همگی در گروه صندل و دمپایی در ذهن مردم نقش بسته اند.

به همین دلیل هرکدام از این ها در گستره وسیع، در کشور در حال تولید هستند.

انواع دمپایی های پلاستیکی، بیمارستانی، ژله ای، طبی، چرم طبیعی و مصنوعی، پارچه ای و حوله ای و غیره، صندل و کفش های تابستانی راحتی، مجلسی ،پاشنه بلند و پاشنه کوتاه، طبی و غیره تنوع این محصول را نشان میدهند.

تولید صندل و دمپایی ایرانی

تولید صندل و دمپایی ایرانی در کارخانه ها و کارگاه های داخل طی چندین سال اخیر بسیار پر رونق بوده است.

به طوری که با وجود تولید صندل ها و دمپایی ها در کارخانه های ایرانی دیگر نیاز به واردات این محصول بسیار بسیار کم در داخل کشور احساس میشود.

دمپایی و صندل هایی با مدل و طرح های بروز و مشتری پسند، کیفیت و قیمت متفاوت مناسب با نیاز مصرف کنندگان ایرانی در کارخانه و کارگاه های داخلی در حال تولید و عرضه به بازار هستند.

تولید صندل و دمپایی ایرانی

صادرات صندل و دمپایی ایرانی

صادرات صندل و دمپایی ایرانی به صورت گسترده به دیگر کشور ها مخصوصا همسایگان نزدیک را نمیتوان نادیده گرفت.

تاجران زیادی از کشور هایی نظیر افعانستان، عراق، پاکستان و غیره برای انواع خرید دمپایی و صندل ایرانی به کشور ما مراجعه میکنند.

تنوع، کیفیت و قیمت دمپایی و صندل های تولید شده در کارخانه های ایرانی باعث شده صادرات این محصول به دیگر کشور ها هر روز در حال رونق بیشتری باشد.

مجموعه آراد کفش عرضه کننده مدل هایی بسیار متنوع و گوناگون صندل و دمپایی مردانه، زنانه، بچه گانه با رنج قیمت های مختلف از انواع کار های ارزان و حراجی تا لوکس ترین و بروز ترین مدل های این محصول به فروشگاه های داخلی و خارجی میباشد.

صادرات صندل و دمپایی ایرانی