کیف و کوله پشتی های زنانه و دخترانه، مردانه و پسرانه و حتی بچه گانه عمده را در آراد کفش بیابید. تنوع در مدل ها و کیفیت مناسب از ویژگی های بارز محصولات آراد کفش می باشد.

برای مشاهده مدل ها و خرید کیف و کوله پشتی با ما تماس بگیرید.

شرکت آراد از معتبرترین تولید و عرضه کننده انواع مدل های کیف زنانه، کیف اسپرت، کیف مجلسی، کیف بچه گانه، کیف دخترانه، کیف مدرسه ای و غیره به فروشگاه های داخل و خارج از کشور به شمار میرود.

خوشبختانه تنوع تولید کیف در ایران به حدی است که پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و فروشگاه داران در تمام نقاط کشور باشد.

این تنوع شامل مدل، طرح و کیفیت و جنس تولید کیف میباشد که آن را در محصولات داخلی کشورمان شاهد هستیم.

تولید کیف در ایران علاوه بر پاسخگویی به نیاز مشتریان داخلی، به دیگر کشور ها از جمله همسایگان کشور صادر میشود.

چرا که انواع کیف های زنانه، دخترانه، مدرسه ای، اسپرت و چرم ایرانی در دیگر کشورها بسیار تقاضا میشوند.

کیف چرم ایرانی

کیف چرم ایرانی یکی از قدیمی ترین محصولات پرطرفدار در داخل و دیگر کشور ها به شمار میرود.

با توجه به کیفیت چرم ایرانی، و تخصص و ذوق هنرمندان در زمینه تولید کیف چرم، این محصول جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان داخلی و خارجی گرفته است.

فروش کیف چرم ایرانی، به دلیل دوام و طول عمر بیشتر کیف و زیبایی بیشتر ظاهر بخاطر هنر طراحان آن، همیشه بالاست.

هرچند بخاطر گران تر بودن قیمت کیف چرم ایرانی، همه ی اقشار مردم ایران قادر به خرید آن نیستند، ولی این امر برای بسیاری از مردم روشن است که پرداخت مبلغ بالاتر برای خرید کیف چرم، هزینه اضافی نبوده و در واقع بخاطر دوام و طول عمر بیشتر این کیف، برای مصرف کننده به صرفه تر است.

کیف چرم ایرانی
کیف چرم

تولید انواع کیف

تولید انواع کیف در مدل های مختلف اداری، مجلسی، اسپرت و غیره با جنس و کیفیت متنوع در ایران برای گروه های مختلف مردم ضروری است.

همانطور که گفتیم در حال حاضر همه اقشار مردم تمایل به خرید کیف چرم با قیمت بالا ندارند. بنابراین تولید کیف های متنوع با قیمت ارزان تر در ایران مهم به نظر میرسد.

تولید کنندگان کیف در ایران مدل های مختلف کیف زنانه، دخترانه، مردانه، مدرسه ای و غیره را با رنج قیمت و کیفیت متفاوت تولید و به بازار عرضه میکنند.

شرکت آراد با توجه به درخواست مشتریان در تمام شهر های کشور و حتی خارج از ایران، مدل هایی متنوع و گوناگون از کیف های جدید و بروز را تولید میکند.

تولید انواع کیف